نصب و پشتیبانی دوربین مدار بسته

شرکت خدمات شبکه تراز سامانه علاوه بر فعالیت در زمینه‌های تخصصی خدمات شبکه‌های کامپیوتری وخدمات اتاق سرور، در نصب و راه‌اندازی انواع دوربین‌های مداربسته مفتخر به ارائه راهکارهای صحیح در انجام خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته وپشتیبانی  و نگهداری شبکه، فروش تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه به تمام مراکز، سازمان‌ها، کارخانجات،بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها و غیره می‌باشد.

فروش، نصب و راه اندازی دوربین مداربسته آنالوگ

فروش، نصب و راه اندازی مداربسته AHD

فروش، نصب و راه اندازی مداربسته IP

فروش، نصب و راه اندازی مداربسته هیبرید

واردات و فروش انواع کابل و آداپتور دوربین مداربسته

واردات و فروش انواع فیش AV و BNC دوربین مداربسته

خدمات دوربین مداربسته شرکت تراز سامانه در تهران:

با توجه به این نکته، یکی از بخش‌های مهم زیرمجموعه شرکت تراز سامانه در کنار خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه، بخش ارائه خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته و یا سیستم‌های حفاظت تصویری می‌باشد. در این بخش کلیه خدمات پشتیبانی و نگهداری دوربین مداربسته در بالاترین سطح کمی و کیفی به مشتریان ارائه می‌گردد. ما همواره تلاش می‌کنیم که مشتریان خود را تا آن جا که در توانمان هست راضی نگه داریم و به همین دلیل سعی کرده‌ایم که خدمات کامل و جامعی را در این زمینه به مشتریان ارائه کنیم تا در نهایت بتوانیم نیازها و کمبودهای مشتریان خود را مرتفع نماییم.

لیستی از بهترین مارک دوربین مداربسته:

دوربین مدار بسته داهوا (DAHUA)

دوربین مدار بسته سونی

دوربین مدار بسته هایک ویژن

دوربین مدار بسته هانیول

دوربین مدار بسته سامسونگ

دوربین مداربسته پاناسونیک

دوربین مدار بسته بوش

پشتیبانی و نگهداری دوربین مداربسته:

تخصص، سرعت و دقت بالا در نصب و راه اندازی دوربین مداربسته از اهداف اصلی تراز سامانه در واحد پشتیبانی دوربین مدار بسته می‌باشد. کارشناسان متخصص دوربین مداربسته تراز سامانه همراه پاسخگوی مشکلات و نیازهای مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشند. کارشناسان ما در تمام بخش‌ها همواره در تلاشند تا مشتریان خود با دادن خدمات کامل و جامع راضی نگه دارند. توجه ما به امنیت، کیفیت و همچنین قیمت مناسب در بخش راه اندازی و پشتیبانی دوربین مدار بسته می‌باشد.