خدمات کامپیوتر

خدمات کامپیوتر (computer-services) چیست؟ به مجموعه‌ای از خدمات در حوزه سخت افزار، نرم افزار، بررسی و تعمیر مشکلات رایانه‌ای، فروش لوازم و تجهیزات جانبی کامپیوتر خدمات کامپیوتری گفته می‌شود. اگر کامپیوتری دارید که از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری با مشکلی مواجه شده است و خودتان نمی‌توانید این مشکل را برطرف کنید، باید از یک شرکت خدمات کامپیوتر مانند ترازنت کمک بگیرید.

خدمات کامپیوتری در محل

نمی‌خواهید کامپیوترهای مجموعه شما برای تعمیر و بررسی از سازمان خارج شوند؟ از خدمات کامپیوتری در محل استفاده کنید. شرکت ترازنت متخصصان کامپیوتر خود را در اسرع وقت به محل شما اعزام می‌کند.

نمی‌خواهید کامپیوترهای مجموعه شما برای تعمیر و بررسی از سازمان خارج شوند؟ از خدمات کامپیوتری در محل استفاده کنید. شرکت ترازنت متخصصان کامپیوتر خود را در اسرع وقت به محل شما اعزام می‌کند.

خدمات کامپیوتری تلفنی

تنها با یک تماس تلفنی به بخش خدمات کامپیوتری شرکت ترازنت نیز می‌توانید مشکل کامپیوتر خود را رفع کنید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

خدمات کامپیوتری آنلاین

شرکت‌های خدمات کامپیوتری برای مشتریان خود فرصتی را فراهم کرده‌اند که بتوانند در بستر اینترنت و به صورت آنلاین نیز خدمات کامپیوتر را دریافت کنند.

firewall

خدمات نرم افزاری کامپیوتر

یکی از انواع خدمات کامپیوتر قابل ارائه از سوی یک شرکت خدمات کامپیوتری، خدمات نرم افزاری است. خدمات کامپیوتری را بطور کلی می‌توان به 4 دسته خدمات سخت افزاری، خدمات نرم افزاری، تعمیر یا فروش قطعات و لوازم جانبی و خدمات کامپیوتر در حوزه شبکه تقسیم بندی کرد. خدمات نرم افزاری همان‌طور که از نامش پیداست، به خدماتی گفته می‌شود که با بخش نرم افزاری سیستم‌های رایانه‌ای سروکار دارد. نصب نرم افزارهای مورد نیاز سازمان، نصب سیستم عامل‌های مختلف، نصب درایوهای سخت افزاری و… جزو خدمات نرم افزاری به شمار می‌روند.

antivirus

خدمات سخت افزاری کامپیوتر

این دسته از خدمات نیز با بخش سخت افزاری کامپیوترها مرتبط می‌شوند. خدمات سخت افزاری سیستم‌های رایانه‌ای به مراتب تخصصی‌تر از خدمات نرم افزاری است به همین خاطر اگر به این دسته از خدمات نیاز پیدا کردید، بهتر است از یک شرکت یا تیم خدمات کامپیوتری که تخصص بالایی دارد کمک بگیرید. ارتقای سخت افزاری کامپیوترها، تعمیر قطعات، بروزرسانی سیستم، حل مشکلات سخت افزاری و عیب یابی کلی سیستم‌های کامپیوتری از جمله خدمات سخت افزاری به شمار می‌روند.

Control people accessing the network

عیب‌یابی و تعمیر کامپیوترها

از دیگر خدماتی که می‌توانید از ترازنت به عنوان یک شرکت خدمات کامپیوتری دریافت کنید می‌توان به تعمیر قطعات یا لوازم جانبی سیستم‌ها اشاره کرد. اگر مشکلی برای کامپیوتر شما رخ دهد که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد، احتمالا شما نیز به دنبال یک شرکت خدمات کامپیوتری معتبر می‌گردید تا سیستم خود را برای تعمیر نزد آن‌ها ببرید. ممکن است در کامپیوتر خود اطلاعات خصوصی و مهمی داشته باشید؛ بنابراین نمی‌توانید به هر مرکز یا شرکت خدماتی اعتماد کنید.

private-network

خدمات کامپیوتر در حوزه شبکه

به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمت‌هایی که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه ارائه می‌کنند می‌توان به خدمات کامپیوتر در حوزه شبکه اشاره کرد. نصب و راه اندازی شبکه، پشتیبانی شبکه یا امنیت شبکه از جمله خدماتی هستند که می‌توانید از ترازنت نیز به عنوان یک شرکت خدمات کامپیوتری دریافت کنید. لیست خدمات کامپیوتری بسته به نیازهای مجموعه شما می‌تواند بسیار گسترده باشد. برای اطلاع از انواع خدمات کامپیوتر قابل ارائه از سوی تیم ترازنت، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با یک تماس، برای خدمات کامپیوتری مورد نیاز خود مشاوره بگیرید

اگر نیاز به مشاوره خدمات کامپیوتری دارید، از طریق شماره‌های موجود در همین صفحه با ما تماس بگیرید. ما شما را برای دریافت خدمات نرم افزاری، سخت افزاری یا خدمات مربوط به شبکه‌های کامپیوتری راهنمایی می‌کنیم.

پاسخ به سوالات شمار در رابطه با خدمات کامپیوتر

Online connection-rafiki (2)

هزینه خدماتی که یک شرکت ارائه کننده خدمات کامپیوتری دریافت می‌کند، به نوع خدمت مورد نظر بستگی دارد. هر یک از خدمات‌های قابل ارائه از سوی شرکت های خدمات سیستم‌های رایانه‌ای مانند نصب ویندوز، تعمیر قطعات جانبی و… تعرفه‌های متغیری دارند.

ترازنت امکان خدمات در محل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در شرایط شیوع ویروس کرونا حتی می‌توانید به صورت تلفنی یا آنلاین نیز از مشاوران ترازنت برای رفع مشکلات کامپیوترهای خود مشاوره بگیرید.

هرگونه مشکل یا خدماتی در حوزه کامپیوتر از جمله نصب ویندوز، نصب آنتی ویروس، تعمیر کیس و… را می‌توانید از یک شرکت خدمات کامپیوتر مانند ترازنت دریافت کنید.

مزایای کمک گرفتن از یک شرکت خدمات کامپیوتر

Network security solutions

دیگر کارکنانتان که تخصصی در بخش IT ندارند را درگیر کامپیوترها نمی‌کنید.

خطری امنیت اطلاعات سازمان شما را تهدید نمی‌کند.

دغدغه‌ای در رابطه با شبکه‌های کامپیوتری و استفاده از آن نخواهید داشت.

با رفع سریع مشکلات بوجود آمده، اختلالی در کار کارکنان رخ نمی‌دهد. 

خدمات کامپیوتر در محل یکی از نیازهایی است که امروزه برای سازمان ها یا کسب و کار ها مورد نیاز است. البته از خدمات کامپیوتری آنلاین غافل نشوید. خدمات کامپیوتری آنلاین یکی از مواردی است که برای برخی از افراد مخصوصاً سیستم‌های شخصی مورد نیاز خواهد بود. دفتر خدمات کامپیوتری ترازنت در شهر تهران واقع شده است؛ اما در ارائه خدمات کامپیوتری در محل یا آنلاین هیچ مشکلی نخواهیم داشت. ترازنت به جز تهران در دیگر شهرها نمایندگی های مختلفی دارد که می‌توانید به راحتی از خدمات رایانه در محل، راه اندازی خدمات کامپیوتری و … استفاده کنید. شرکت خدمات کامپیوتری تراز نت در زمینه‌های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری آماده خدمت رسانی است. در صورتی که ثبت درخواست شما از طریق وب سایت صورت نگرفته است؛ می‌توانید با کارشناس‌های پشتیبانی کامپیوتری مجموعه در تماس باشید.

خدمات کامپیوتری

مجموعه خدمات کامپیوتری ترازنت برای ارائه خدمات آنلاین به صورت 24 ساعته پاسخگو هستند. 

خدمات کامپیوتر در محل باید توسط کارشناس های مجموعه ترازنت از قبل هماهنگ شود.