ارتباط بین دفاتر

وجود ارتباط بین دفاتر به ویژه ارتباط دفاتر جزء با دفاتر کل یکی از نیازهای سازمان‌های مختلف است. به طور معمول شعبه‌های اصلی هر سازمان از نرم افزارها و سخت افزارهای بیشتر و قوی‌تر برخوردار است. پیاده سازی کردن این موارد در دیگر شعبه‌ها بسیار هزینه بردار و غیر منطقی خواهد بود با ارتباط دفاتر از طریق شبکه می‌توان از تمام امکانات موجود در دفتر اصلی بدون مشکل استفاده کرد.

برخورداری از ارتباطی امن برای دستیابی به اطلاعات و همچنین امکانات موجود در شعبه‌های اصلی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. گروه ارائه دهنده خدمات شبکه کامپیوتری ترازنت با سال‌ها تجربه در زمینه ارتباط امن بین دفاتر راهکارهای مناسبی برای ارائه دارد. 

خدمات ما

خدمات ترازنت در ارتباط بین شعب و دفاتر

انتقال تصویر

در صورتی که نیاز به برقراری تماس تصویری داشته باشید و یا آن که بخواهید کنفرانس از راه دور برقرار کنیم می‌توانید از این بستر استفاده نمایید.

انتقال بی ‌سیم مکالمات

تمامی مکالمات بین دفاتر در صورت نزدیک بودن دفاتر به یک دیگر را می‌توانید بدون استفاده از بستر مخابرات و بدون سیم برقرار نمایید.

برقرای ارتباط امن

امنیت در شبکه حرف اول را می‌زند. پیاده سازی هر شبکه ارتباطی بدون در نظر گرفتن امنیت، سازمان را دچار مشکل خواهد کرد. برقراری امن یکی از اولویت‌های گروه ترازنت است.

ارتباط از طریق کابل

برقراری ارتباط از طریق کابل در صورت نزدیک بودن دفاتر به یک دیگر، یکی از راهکارهای اولیه برای ایجاد یک ارتباط مناسب و امن است.

مزایای برقراری ارتباط بین دفاتر

cloud-min
  • سرعت بالای انجام کار در  پشتیبانی شبکه
  • بدون نیاز به پرداخت هزینه ماهیانه
  • عدم وابستگی به مخابرات
  • هزینه اولیه بسیار کم و ناچیز
  • در دسترس بودن امکانات ویژه
  • و …

روش‌های اتصال شعب از طریق شبکه

ارتباط فیبر نوری
اتصال بی‌سیم
ارتباط اینترنتی
ارتباط نقطه به نقطه
ارتباط از طریق شبکه