روش تشخیص تجیهزات اصل شبکه به چه صورتی است؟ تشخیص دادن اصل بودن یک تجهیز از تجهیزات شبکه باعث می‌شود که در زمان خرید با چالشی رو به رو نشوید. اطلاع از قیمت دقیق و همچنین رفع خرابی‌های احتمالی در آینده از کوچک‌ترین مواردی است که شناسایی روش‌های اصل بودن تجهیزات شبکه برای شما به همراه خواهد داشت. چگونه باید خرید تجهیزات شبکه همیشه با چالش‌های مختلفی رو به رو بوده است، از انتخاب تجیهز شبکه مناسب تا تقلبی بودن تجیهز، راه‌های مختلفی برای شناسایی تقلبی بودن بسته بندی تجیهزات شبکه وجود دارد که قصد داریم در مقاله در رابطه با آن اطلاعاتی را بیان کنیم، با ما همراه باشید. یکی از راه‌های آسان برای تشخیص اصل بودن تجهیزات اکتیو شبکه، بررسی دقیق انواع بسته بندی است. اگر بسته بندی طراحی شده برای محصول از کیفیت مناسب برخوردار نباشد و همچنین مواردی که در ادامه بیان می‌کنیم را دارا نباشد می‌توان گفت که بسته بندی غیر اصل است و باید از خرید آن تجهیز دست کشید. با شرکت پشتیبان شبکه ترازنت همراه باشید.

بسته بندی تجهیزات شبکه

چرا تشخیص بسته بندی اصل و تقلبی تجهیزات شبکه ضرورت دارد؟

همانطور که همه ما می‌دانیم تجهیزات شبکه غیر‌اصل یا همان تقلبی، طبق اصول و استاندارد‌های جهانی ساخته نمی‌شوند. در واقع استفاده از تجهیزات‌ شبکه غیر‌اصل مانند کابل تقلبی می‌تواند پیامدهای منفی و جبران‌ناپذیری را در پی داشته باشد. به همین دلیل خریداران تجهیزات شبکه هنگام خرید باید دقت کافی را داشته باشند و از اصل بودن تجهیزات مطمئن شوند. 

بررسی کیفیت بسته‌بندی تجهیزات شبکه نیز از جمله راه‌هایی است که به شناخت کالای اصل از تقلبی کمک می‌کند زیرا یک شرکت سازنده تجهیزات شبکه معتبر برای بسته‌بندی محصولات خود نیز اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل را رعایت می‌کند. به عبارتی می‌توان گفت تولید‌کنندگان تجهیزات شبکه استاندارد، پکیجینگ دیزاین محصولات خود را به شرکت‌های طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای سفارش می‌دهند. در نتیجه تشخیص بسته بندی اصل و تقلبی تجهیزات شبکه ضرورت ویژه‌ای دارد.

فرض کنید قرار است پشتیبانی شبکه در جردن دریافت کنید، توجه به اصل بودن این خدمات می‌تواند کارساز باشد.

اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل

 شرکت‌هایی که در زمینه ساخت و فروش تجهیزات شبکه فعالیت دارند بهتر است که بسته‌بندی محصولات خود را به شرکت‌های طراحی بسته‌بندی معتبر مانند سلام گرافیک بسپارند. چون طراحی بسته‌بندی تجهیزات شبکه دارای یک‌سری قوانین و استانداردها است و رعایت این اصول از آسیب دیدن تجهیزات جلوگیری می‌کند. همچنین رعایت اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل سبب بازاریابی بهتر برای محصول می‌شود.

منحصر‌بفرد بودن بسته‌بندی

یونیک بودن بسته‌بندی نیز جزو اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل به حساب می‌آید. به عبارتی باید گفت طرح بسته‌بندی تجهیزات شبکه نباید کپی و برابر طرح سایر برندها باشد. در همین راستا به کلیه تولیدکنندگان تجهیزات شبکه توصیه می‌کنیم برای سفارش پکیجینگ دیزاین محصولات خود به سراغ تیم‌های حرفه‌ای طراحی بسته‌بندی بروند.

انتخاب سایز و شکل مناسب برای بسته‌بندی

سایز و شکل بسته‌بندی تجهیزات شبکه باید متناسب به اندازه و سایز محصول باشد. مثلا بزرگ بودن بیش از حد بسته‌بندی تجهیزات شبکه، فرایند حمل و نقل را مشکل می‌کند و همین مسئله ممکن است باعث آسیب دیدن محصول شود.

استحکام و مرغوبیت بالای بسته بندی

وظیفه اصلی بسته‌بندی یا جعبه یک محصول، محافظت از کالا در برابر ضربه است. به همین دلیل محکم و مرغوب بودن جعبه تجهیزات شبکه نیز از جمله مهم‌ترین اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل محسوب‌ می‌شود زیرا همانطور که واضح است، کیفیت پایین جعبه و عدم استحکام آن سبب آسیب دیدن محصول و ایجاد خسارت به کالا می‌شود.

برندینگ

بسته‌بندی تجهیزات شبکه علاوه‌بر حفاظت از کالا باید تاثیر خوبی در برندینگ و بازاریابی محصول نیز داشته باشند. به بیان ساده‌تر بسته‌بندی تجهیزات شبکه باید به نحوی باشد که سبب ترغیب مشتری شود و به فروش بیشتر کالا نیز کمک کند.

حرفه‌ای‌ و جذاب بودن طرح بسته‌بندی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بسته‌بندی تجهیزات شبکه باید به گونه‌ای باشند که سبب جذب مشتری و فروش بیشتر کالا شود. در همین راستا طراحی حرفه‌ای و خاص بسته‌بندی نیز از جمله اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل به شمار می‌رود. با سفارش طراحی بسته‌بندی به شرکت‌های متبحر طراحی مانند سلام گرافیک، هیچ نگرانی بابت این مسئله نخواهید داشت زیرا یک تیم حرفه‌ای طراحی گرافیک در این مجموعه فعالیت دارند. برای داشتن یک زیرساخت شبکه مناسب، استفاده از موارد نام برده شده در این مقاله از وب سایت ترازنت می‌تواند چاره ساز باشد.

استفاده از تصاویر واضح و فونت‌های جذاب

چاپ‌ یک تصویر واضح از کالا بر روی بسته‌بندی تجهیزات شبکه و به کار بردن فونت‌های نوشتاری جذاب نیز جزو مهم‌ترین اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل محسوب می‌شوند.‌ در واقع می‌توان گفت این دو مسئله تاثیر بسزایی در فروش بیشتر محصول دارند. به همین دلیل طراحان حرفه‌ای بسته‌بندی، زمان زیادی را برای انتخاب تصویر و طراحی فونت بسته بندی تجهیزات شبکه اصل نیز صرف می‌کنند.

صحیح بودن نوشته‌های روی بسته‌بندی

نکته‌ای دیگری که جزو اصول بسته بندی تجهیزات پسیو شبکه اصل به شمار می‌رود، صحیح بودن نوشته‌‌های روی بسته‌بندی از نظر املایی است. در واقع باید گفت نوشته‌‌های روی یک پکیجینگ حرفه‌ای از نظر املایی کاملا بدون غلط هستند.

صحت اطلاعات روی بسته‌بندی

همانطور که می‌دانیم بر روی پکیجینگ تمام کالاها یک‌سری اطلاعات در مورد ساختار کالا یا نکات فنی آن درج می‌شود. شرکت‌‌های بسته‌بندی نیز‌ موظف هستند که پیش از درج این اطلاعات نسبت به صحیح بودن این اطلاعات مطمئن شوند زیرا ممکن است درج اطلاعات غلط سبب رخ دادن خسارت‌های جبران‌ناپذیر شود‌. استفاده کردن از تجهیزات اصل با گارانتی شبکه، تضمین کننده کابل کشی حرفه‌ای شبکه را برایتان به همراه خواهد داشت.

 تجزیه پذیر یا قابل بازیافت بودن بسته‌بندی

به منظور‌ حفظ منابع طبیعی و صرفه‌جویی در انرژی، متریالی که در ساخت جعبه تجهیزات شبکه به کار می‌رود بهتر از نوع تجزیه‌پذیر یا قابل بازیافت باشد. همچنین لازم به یادآوری است که ویژگی تجزیه‌پذیر بودن یا قابل بازیافت بودن پکیجینگ نیز باید بر روی جعبه محصول درج شود.

توجه داشته باشید که اصل بودن تجهیزات شبکه وابستگی زیادی به قیمت خدمات شبکه خواهد داشت.

 پارامترهای تشخیص بسته بندی اصل از تقلبی

در بخش‌های قبلی این مطلب درباره ضرورت تشخیص بسته بندی اصل و تقلبی تجهیزات شبکه و اصول بسته بندی تجهیزات شبکه اصل صحبت کردیم. حال در این بخش در نظر داریم به بررسی پارامترهای تشخیص بسته بندی اصل از تقلبی بپردازیم. با استفاده از تجهیزات اصل شبکه حفظ امنیت شبکه خود را در اولویت قرار دهید.

بسته بندی تجهیزات شبکه

کنترل جنس و ساختار بسته‌بندی

جنس و ساختار جعبه بسته‌بندی‌های اصل بسیار مرغوب و با‌کیفیت هستند. در مقابل آن بسته‌بندی‌های تقلبی را با متریال بسیار ضعیف و نامرغوب می‌سازند. به همین دلیل بررسی بسته‌بندی از نظر کیفیت یکی از‌ پارامترهای تشخیص بسته بندی اصل به حساب می‌آید. 

در صورتی که نیاز کارشناس حضوری شبکه دارید همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

کنترل املای نوشته‌های روی بسته‌بندی

توجه به املای نوشته‌های روی بسته‌بندی تجهیزات شبکه نیز از جمله پارامترهای تشخیص بسته بندی اصل محسوب می‌شود زیرا در شرکت‌های طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای هنگام پکیجینگ دیزاین تجهیزات، املای کلمات و نوشته‌ها را به دقت بررسی می‌کنند. همچنین فونت بسته بندی تجهیزات شبکه اصل کاملا خوانا و واضح است. اما مراکز نامعتبر بسته‌بندی به دلیل دانش و مهارت پایین به این مسئله توجه نمی‌کنند. به همین منظور باید برای بسته بندی تجهیزات شبکه به بهترین شرکت چاپ و طراحی بسته بندی در ایران مراجعه کرد.

کنترل کیفیت چاپ لوگو

یکی از علائم بسته بندی تجهیزات شبکه اصل چاپ لوگو شرکت سازنده با کیفیت بالا بر روی پکیجینگ است زیرا شرکت‌های حرفه‌ای طراحی بسته‌بندی برای چاپ لوگو از دستگاه‌های مدرن استفاده می‌کنند. برای دریافت پشتیبانی شبکه در شهرک غرب همین حالا با ما تماس بگیرید، استاندارد بودن لوگوی ترازنت ثابت شده است.

بررسی مشخصات ظاهری بسته‌بندی

در حال حاضر کلیه شرکت‌های تولید‌کننده تجهیزات شبکه در دنیای مجازی فعالیت دارند. همچنین به منظور برندینگ و تبلیغات گسترده‌تر، تصاویر محصولات خود را در کاتالوگ یا صفحات مجازی با مخاطبین به اشتراک می‌گذارند. به همین دلیل یکی از پارامترهای تشخیص بسته بندی اصل تطابق مشخصات ظاهری بسته‌بندی با نمونه اصلی بسته بندی درج شده در کاتالوگ یا صفحات مجازی شرکت است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین فضاهای ابری را مطالعه کنید.

توجه به هولوگرام روی بسته‌بندی

درج هولوگرام بر روی پکیجینگ از جمله علائم بسته بندی تجهیزات شبکه اصل به حساب می‌آید زیرا برای طراحی هولوگرام به تجهیزات خاصی نیاز است که فقط شرکت‌های طراحی حرفه‌ای و معتبر این تجهیزات را دارند.

اگر نیاز به خدمات مشاوره‌ای شبکه یا راه اندازی شبکه دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.