پشتیبانی کامپیوتر

پشتیبانی کامپیوتر (Computer support) یا خدمات پشتیبانی کامپیوتر؛ به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که پشتیبانی آنلاین کامپیوتر بخش بزرگی از آن را تشکیل می‌دهد. پشتیبانی رایانه بَرخط ترازنت که مجموعه‌ای معتبر در تهران است شامل: تعمیر تخصصی کامپیوتر، نوت بوک و لپ تاپ، عیب‌یابی و تعمیر نرم‌افزاری و سخت افزاری و مشاوره امنیت اطلاعات است.

بازدید دوره‌ای از مجموعه یا سازمان‌ها

از خدمات ارزنده‌ای که یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر ارائه می‌دهد، بازدیدهای دوره از مراکزی است که از سیستم‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند. اگر فکر می‌کنید در کارکرد سیستم‌های کامپیوتری ایراداتی رخ داده است، باید از یک پشتیبان کامپیوتر کمک بگیرید.

مشاوره بهینه سازی سیستم‌های رایانه‌ای

با گذشت زمان و انباشته شدن حجم زیادی از اطلاعات در هارد سیستم‌های رایانه‌ای، نیاز است آن‌ها را بهینه سازی کنید. این بهینه سازی می‌تواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. در هر صورت مجموعه ترازنت پشتیبانی کامپیوتر و بهینه سازی آن‌ها را انجام می‌دهد.

تعمیر سیستم‌های معیوب

شرکت ترازنت با بیش از سال‌ها سابقه در زمینه پشتیبانی کامپیوتر، مشاوره‌های تعمیر و نگهداری سیستم‌های کامپیوتری خود را به صورت حضوری و تلفنی ارائه می‌کند.

firewall

نقش شرکت پشتیبانی کامپیوتر

در طول زمان استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای ممکن است ایرادهای مختلفی در قسمت‌های نرم افزاری یا سخت افزاری کامپیوترها بوجود آید. اگر فردی متخصص در سازمان خود نداشته باشید که مشکلات پیش آمده را برطرف کند، باید خدمات پشتیبانی کامپیوتر را برون سپاری کنید. برخی از سازمان‌ها تصور می‌کنند نیازی به یک نیروی متخصص در زمینه پشتیبانی کامپیوتر ندارند. توجه داشته باشید که در صورت بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی شبکه، سیستم‌های کامپیوتری سازمان یا مجموعه شما براساس علم روز IT بروزرسانی می‌شوند.

antivirus

تعمیر کامپیوتر و سخت افزارها در محل

از دیگر خدماتی که شرکت‌های پشتیبانی کامپیوتر به مشتریان خود ارائه می‌دهند می‌توان به تعمیر کامپیوترها و سیستم‌های اداری در محل اشاره کرد. خارج کردن سیستم‌های رایانه‌ای از سازمان به منظور تعمیر یا تعویض قطعات مورد نیاز آن‌ها، زمان و هزینه مورد نیاز برای برطرف ساختن مشکلات موجود را افزایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید کامپیوتر یا ماشین‌های اداری برای تعمیر از مجموعه شما خارج شوند، می‌توانید از یک متخصص پشتیبانی کامپیوتر درخواست کنید تا نیروهای متخصص خود را به محل اعزام کنند.

Control people accessing the network

شرح خدمات پشتیبانی کامپیوتر

خدمات قابل ارائه از سوی یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر بسته به نیازتان متغیر است. به عنوان مهم‌ترین خدمات یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر می‌توان به مواردی چون تنظیمات شبکه، نصب آنتی ویروس و بروزرسانی آن‌ها، نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی مورد نیاز سازمان، انجام تنظیمات شبکه چون روتر، سرور و کلاینت، رفع مشکلات مربوط به ویندوز، تنظیم مودم‌ها و نصب نرم افزارهای آنلاین اشاره کرد. تمامی خدمات فوق را می‌توانید از شرکت پشتیبانی کامپیوتر ترازنت دریافت کنید.

private-network

تعرفه خدمات پشتیبانی کامپیوتر

هزینه خدماتی که در حوزه پشتیبانی کامپیوتر دریافت می‌کنید به لیست خدمات ارائه شده بستگی دارد. شرکت ترازنت با هدف افزایش کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌های سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف، خدمات خود را با قیمت‌های مناسبی ارائه می‌کند. با برون سپاری خدمات پشتیبانی کامپیوتر از صرف زمان و هزینه زیاد جلوگیری خواهید کرد چراکه استخدام یک متخصص درون سازمان برای نگهداری از سیستم‌های رایانه‌ای بخشی از بودجه سازمان را به خود اختصاص می‌دهد. این در حالی‌ست که می‌توانید با برون سپاری خدمات کامپیوتری خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات بوجود آمده را برطرف کنید.

برای پشتیبانی کامپیوتر با ما تماس بگیرید

اگر در زمینه نگهداری از سیستم‌های رایانه‌ای، سخت افزارها و نرم افزارهای سازمان خود نیاز به کمک و راهنمایی دارید، با تیم پشتیبانی کامپیوتر ترازنت تماس بگیرید.

سوالات شما در رابطه با پشتیبانی کامپیوتر

سوالات متداول

پکیج پشتیبانی از سیستم‌های رایانه‌ای و کامپیوتر که از شرکت ترازنت دریافت می‌کنید شامل پشتیبانی از کلیه سیستم‌ها و سرورهای سازمان، مسائل سخت افزاری و نرم افزاری، امنیت و… می‌شود.

با انتخاب ترازنت یک تیم متخصص پشتیبانی از کامپیوترهای شما را بر عهده خواهند گرفت. 

برای ارتباط با تیم پشتیبانی از کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای ترازنت می‌توانید از طریق شماره —- با ما تماس بگیرید.

راهکارهای ارتقای امنیت کامپیوتر

چگونه امنیت کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای خود را ارتقا دهیم؟

راهکارهای ارتقای امنیت کامپیوتر​
  1. همیشه نرم افزارهای خود را به روز نگه دارید.

2. نسبت به نصب برنامه‌های غیرقابل اعتماد هوشیارتر باشید.

3. با نصب آنتی ویروس، مطمئن باشید از خطر بدافزارها و ویروس‌ها در امان هستید.

4. در نهایت برای تضمین امنیت کامپیوترهای خود، از یک تیم پشتیبان کامپیوتر کمک بگیرید.

در پشتیبانی آنلاین کامپیوتر ترازنت چه می‌گذرد؟ چه عواملی در پشتیبانی رایانه صورت می‌گیرد؟ پشتیبانی کامپیوتر توسط تیم ترازنت در ساعت های مختلفی از شبانه روز انجام می‌شود. در این حوزه، کارشناس و مهندسان کامپیوتر باید توانایی رفع خطا و مشکلات کاربران را داشته باشند. مجموعه ترازنت سعی کرده است تا برای خدمات پشتیبانی کامپیوتر خود، از مهندس‌های حرفه‌ای و کاربلد کمک بگیرد. خدمات پشتیبانی کامپیوتر و فناوری اطلاعات برای کسب و کار یا اشخاص مختلف صورت می‌گیرد. خدماتی که در پشتیبانی کامپیوتر آنلاین ترازنت به کاربران ارائه می‌شود شامل پشتیبانی کامل مشکلات سیستم، ارتقای کامپیوتر، نصب آنتی ویروس یا نرم‌افزارهای مختلف، تعمیرات سخت افزاری، تعمیرات و خدمات کامپیوتری، رفع ویروس یا مشکلات امنیتی، پشتیبان گیری از اطلاعات یا ریکاوری کردن آن و … تمام این خدمات به صورت حرفه‌ای و کامل توسط تیم پشتیبانی کامپیوتر آنلاین ترازنت ارائه می‌دهیم.

 

پشتیبانی آنلاین کامپیوتر

خیر، پشتیبانی آنلاین یا پشتیبانی در محل توسط تیم ترازنت در زمینه های سخت افزاری هم صورت می گیرد. 

خدمات پشتیبانی کامپیوتر ترازنت به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما است. 

چت آنلاین مشکلات کامپیوتری

چت آنلاین مشکلات کامپیوتری (Online chat for computer problems)؛ یعنی ما به صورت گفتگوی اینترنتی مشکلات کامپیوتری شما را حل کنیم. در نتیجه شما با گپ زدن با یکی از کارشناسان ما به صورت بَرخط می‌توانید به رفع و رجوع مشکلات کامپیوتر خود بپردازید. این صبحت تا زمانی که مشکل شما حل نشود ادامه خواهد داشت تا به نتیجه مثبت و رفع مشکل ختم شود. مطمئن باشید بهترین کارشناسان خود را در این راه به خدمت گرفتیم تا در کمترین زمان بهترین نتیجه را با جواب‌های کاربردی به شما ارائه دهند.

پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته رایگان

پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته رایگان (Free 24 hour computer support)؛ به خدمات و سرویس‌های پشتیبانی می‌گویند که در طول 7 روز هفته و 24 ساعته بتوانید به صورت مجانی و رایگان استفاده کنید. این اتفاق دقیقا زمانی می‌افتد که شما پکیج پشتیبانی ما را خریداری کنید و به دنبال خدمات در تمام روزها و ساعت‌های هفته باشید. کارشناسان ما همواره آماده برای رفع مشکلات کامپیوتری شما هستند.