پشتیبانی کامپیوتر

خدمات پشتیبانی کامپیوتر به خدماتی در حوزه کلیه خدمات کامپیوتری اعم از تعمیر تخصصی کامپیوتر، نوت بوک و لپ تاپ، عیب‌یابی و تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری و مشاوره امنیت اطلاعات گفته می‌شود. ترازنت یکی از شرکت‌های معتبر تهران در زمینه IT و راه اندازی شبکه است که خدمت پشتیبانی شبکه را به صورت تخصصی ارائه می‌کند.

بازدید دوره‌ای از مجموعه یا سازمان‌ها

از خدمات ارزنده‌ای که یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر ارائه می‌دهد، بازدیدهای دوره از مراکزی است که از سیستم‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند. اگر فکر می‌کنید در کارکرد سیستم‌های کامپیوتری ایراداتی رخ داده است، باید از یک پشتیبان کامپیوتر کمک بگیرید.

مشاوره بهینه سازی سیستم‌های رایانه‌ای

با گذشت زمان و انباشته شدن حجم زیادی از اطلاعات در هارد سیستم‌های رایانه‌ای، نیاز است آن‌ها را بهینه سازی کنید. این بهینه سازی می‌تواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. در هر صورت ترازنت پشتیبانی کامپیوتر و بهینه سازی آن‌ها را انجام می‌دهد.

تعمیر سیستم‌های معیوب

شرکت ترازنت با بیش از سال‌ها سابقه در زمینه پشتیبانی کامپیوتر، مشاوره‌های تعمیر و نگهداری سیستم‌های کامپیوتری خود را به صورت حضوری و تلفنی ارائه می‌کند.

نقش شرکت پشتیبانی کامپیوتر

در طول زمان استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای ممکن است ایرادهای مختلفی در قسمت‌های نرم افزاری یا سخت افزاری کامپیوترها بوجود آید. اگر فردی متخصص در سازمان خود نداشته باشید که مشکلات پیش آمده را برطرف کند، باید خدمات پشتیبانی کامپیوتر را برون سپاری کنید. برخی از سازمان‌ها تصور می‌کنند نیازی به یک نیروی متخصص در زمینه پشتیبانی کامپیوتر ندارند. توجه داشته باشید که در صورت بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی شبکه، سیستم‌های کامپیوتری سازمان یا مجموعه شما براساس علم روز IT بروزرسانی می‌شوند.

تعمیر کامپیوتر و سخت افزارها در محل

از دیگر خدماتی که شرکت‌های پشتیبانی کامپیوتر به مشتریان خود ارائه می‌دهند می‌توان به تعمیر کامپیوترها و سیستم‌های اداری در محل اشاره کرد. خارج کردن سیستم‌های رایانه‌ای از سازمان به منظور تعمیر یا تعویض قطعات مورد نیاز آن‌ها، زمان و هزینه مورد نیاز برای برطرف ساختن مشکلات موجود را افزایش می‌دهد. اگر نمی‌خواهید کامپیوتر یا ماشین‌های اداری برای تعمیر از مجموعه شما خارج شوند، می‌توانید از یک متخصص پشتیبانی کامپیوتر درخواست کنید تا نیروهای متخصص خود را به محل اعزام کنند.

شرح خدمات پشتیبانی کامپیوتر

خدمات قابل ارائه از سوی یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر بسته به نیازتان متغیر است. به عنوان مهم‌ترین خدمات یک شرکت پشتیبانی کامپیوتر می‌توان به مواردی چون تنظیمات شبکه، نصب آنتی ویروس و بروزرسانی آن‌ها، نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی مورد نیاز سازمان، انجام تنظیمات شبکه چون روتر، سرور و کلاینت، رفع مشکلات مربوط به ویندوز، تنظیم مودم‌ها و نصب نرم افزارهای آنلاین اشاره کرد. تمامی خدمات فوق را می‌توانید از شرکت پشتیبانی کامپیوتر ترازنت دریافت کنید.

تعرفه خدمات پشتیبانی کامپیوتر

هزینه خدماتی که در حوزه پشتیبانی کامپیوتر دریافت می‌کنید به لیست خدمات ارائه شده بستگی دارد. شرکت ترازنت با هدف افزایش کیفیت خدمات و کاهش هزینه‌های سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف، خدمات خود را با قیمت‌های مناسبی ارائه می‌کند. با برون سپاری خدمات پشتیبانی کامپیوتر از صرف زمان و هزینه زیاد جلوگیری خواهید کرد چراکه استخدام یک متخصص درون سازمان برای نگهداری از سیستم‌های رایانه‌ای بخشی از بودجه سازمان را به خود اختصاص می‌دهد. این در حالی‌ست که می‌توانید با برون سپاری خدمات کامپیوتری خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات بوجود آمده را برطرف کنید.

برای پشتیبانی کامپیوتر با ما تماس بگیرید

اگر در زمینه نگهداری از سیستم‌های رایانه‌ای، سخت افزارها و نرم افزارهای سازمان خود نیاز به کمک و راهنمایی دارید، با تیم پشتیبانی کامپیوتر ترازنت تماس بگیرید.

سوالات شما در رابطه با پشتیبانی کامپیوتر

سوالات متداول

پکیج پشتیبانی از سیستم‌های رایانه‌ای و کامپیوتر که از شرکت ترازنت دریافت می‌کنید شامل پشتیبانی از کلیه سیستم‌ها و سرورهای سازمان، مسائل سخت افزاری و نرم افزاری، امنیت و… می‌شود.

با انتخاب ترازنت یک تیم متخصص پشتیبانی از کامپیوترهای شما را بر عهده خواهند گرفت. 

برای ارتباط با تیم پشتیبانی از کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای ترازنت می‌توانید از طریق شماره —- با ما تماس بگیرید.

راهکارهای ارتقای امنیت کامپیوتر

چگونه امنیت کامپیوتر و سیستم‌های رایانه‌ای خود را ارتقا دهیم؟

راهکارهای ارتقای امنیت کامپیوتر​
  1. همیشه نرم افزارهای خود را به روز نگه دارید.

2. نسبت به نصب برنامه‌های غیرقابل اعتماد هوشیارتر باشید.

3. با نصب آنتی ویروس، مطمئن باشید از خطر بدافزارها و ویروس‌ها در امان هستید.

4. در نهایت برای تضمین امنیت کامپیوترهای خود، از یک تیم پشتیبان کامپیوتر کمک بگیرید.