خدمات ای تی

خدمات آی تی یا فناوری اطلاعات (Information Technology) خدماتی است که در حوزه علم برنامه نویسی، نرم افزار، سخت افزار، سیستم‌های اطلاعاتی سازمان، تجارت الکترونیک، کار با شبکه‌های کامپیوتری و مدیریت موارد فوق ارائه می‌شود. برای افزایش بهره‌وری و سودآوری در مسیر توسعه کسب‌وکارها مستلزم به استفاده از دانش فناوری اطلاعات یا خدمات ای تی هستیم. 

مشاوره آی تی

مشاوره آی تی را می‌توان یکی از مهم‌‎ترین خدماتی دانست که در حوزه خدمات it ارائه می‌شود. اگر به ارتقای توانمندی‌های سازمان خود فکر می‌کنید، باید بدانید چگونه از خدمات آی تی در جهت سوددهی کسب‌وکارتان استفاده کنید. یک کارشناس و مشاور ای تی مسیر را برایتان روشن‌تر می‌کند.

پشتیبانی آی تی

نیروه‌های فنی در راس یک گروه پشتیبانی آی تی قرار دارند. سازمان شما برای رسیدگی به اموری چون رفع ایرادات شبکه، تعمیر سیستم‌های اداری، عیب‌یابی و پشتیبانی سرورها و نگهداری خدمات کامپیوتری به یک گروه پشتیبانی خدمات فناوری انفورماتیک نیاز خواهد داشت.

نصب و راه اندازی شبکه

راه اندازی و ارائه خدمات شبکه را می‌توان از دیگر خدمات بسیار مهم آی تی دانست که از سوی یک شرکت خدمات it ارائه می‌شود. یک شرکت پشتیبانی ای تی تمامی تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی شبکه یک سازمان را در اختیار دارد.

firewall

نقش شرکت خدمات it در موفقیت بیزینس

سازمان یا شرکت‌های فعال برای ارتقای سطح ارتباطات در سازمان خود می‌توانند از خدمات ای تی استفاده کنند. اگر تمایلی به استخدام یک نیروی IT به صورت تمام وقت در سازمان خود ندارید، می‌توانید خدمات انفورماتیک خود را برون سپاری کنید. ترازنت، شرکت خدمات IT، تمامی خدمات حوزه آی تی اعم از خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه، راه اندازی و امنیت شبکه را با بهره‌مندی از تیم‌های مختصص ارائه می‌کند. با برون سپاری خدمات آی تی و بهره‌مندی از مشاوره آی تی، در عین به کارگیری افراد متخصص هزینه‌های سازمانتان را کنترل کرده و کاهش دهید.

antivirus

ویژگی‌های شرکت ارائه دهنده خدمات IT

چگونه یک شرکت قابل اطمینان برای برون سپاری خدمات آی تی سازمان خود پیدا کنیم؟ برای انتخاب بهترین شرکت ارائه کننده خدمات آی تی ابتدا پیش از هر چیزی لازم است تخصص و گواهینامه‌های مشاورها و پشتیبان‌های آی تی را بررسی کنید. یک شرکت یا متخصص در زمینه ارائه خدمات انفورماتیک گواهینامه‌های Microsoft، Cisco، CISSP و CompTIA را دارا است. اگر به دنبال یک شرکت پشتیبانی خدمات ای تی هستید، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که خود پشتیبانی همه روزه و 24 ساعته داشته باشد! در نهایت برای اطمینان به یک شرکت خدمات و مشاوره آی تی نظرات دیگر مشتریان این شرکت را جویا شوید.

Control people accessing the network

انواع واحدهای مدیریتی خدمات آی تی

شرح وظایف یک مشاور یا کارشناس IT بسته به نیاز سازمان و شاخه‌های مختلف آی تی متغیر است. نصب و راه‌اندازی شبکه، اجرای خدمات پسیو و اکتیو شبکه، پشتیبانی و برقراری امنیت شبکه را می‌توان جزو مهم‌ترین شرح وظایف کارشناسان حوزه آی تی دانست. برای بهره‌مندی اصولی از خدمات آی تی، باید متخصصی مطابق با نیازهای سازمان یا مجموعه خود استخدام کنید. واحدهای خدمات آی تی خود به چندین دسته تقسیم می‌شوند که عبارتنداز: واحد تحقیق و توسعه، واحد خدمات و پشتیبانی، واحد توسعه شبکه و زیرساخت، واحد آموزش و واحد مدیریت سایت‌ها.

private-network

تنظیم قرارداد خدمات فناوری اطلاعات IT

سازمان‌هایی که خواستار استفاده از خدماتی در حوزه آی تی هستند باید با یک شرکت خدمات it قراردادی در جهت پیشبرد اهداف سازمانی خود منعقد کنند. باتوجه به اینکه حوزه فناوری اطلاعات حوزه بسیار گسترده‌ای است، در متن قرارداد خدمات آی تی باید نوع خدمات مورد نیاز سازمان به صورت دقیق قید شود. در یک قرارداد خدمات آی تی وظایف کارشناس آی تی، نحوه همکاری با کارفرما، برنامه زمانی مراجعه کارشناس it به سازمان، تعرفه خدمات آی تی و… با ذکر جزئیات قید می‌شود. ترازنت برای جلوگیری از بروز هرگونه اختلاف یا ابهامی در طول پروژه، تمامی بندها و تبصره‌ها را در قرار قید می‌کند تا متقاضی خدمات آی تی از جزئیات تمامی خدماتی که قرار است دریافت کند اطلاع داشته باشد.

نیاز به مشاوره آی تی دارید؟

در صورت نیاز به خدمات آی تی یا تمایل برای دریافت مشاوره آی تی از طریق شماره‌های موجود در صفحه با کارشناسان آی تی تیم ترازنت تماس بگیرید. ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

در رابطه باخدمات آی تی همچنان سوال دارید؟

سوالات متداول شما

به دلیل گستردگی زیاد خدمات قابل ارائه در حوزه فناوری اطلاعات، اعلام تعرفه این خدمات به این صورت تقریبا امکان پذیر نیست. شما ابتدا باید نیازهای سازمان یا مجموعه خود را با یک مشاور آی تی در میان بگذارید تا طبق نوع خدماتی که نیازهای سازمان را برطرف می‌کنند، تعرفه خدمات IT برآورد شود.

اگر نیاز به استفاده از مشاور و خدمات آی تی داشته باشید، مشاور آی تی باید به تمامی اطلاعات و پرونده‌های سازمان دسترسی داشته باشد. مشاور یا شرکت ارائه دهنده خدمات آی تی باید محرمانه ماندن این اطلاعات را تضمین کند در غیر این صورت از عقد قرارداد با این شرکت خدمات it خودداری کنید

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات آی تی و مشاوران فعال در این حوزه را می‌توان پلی برای برقراری ارتباط میان تیم فنی و کارکنان یک سازمان دانست. سازمان شما با همراهی یک مشاور آی تی در کنار خود، استراتژی قدرتمندتری برای موفقیت در بیزینس خواهد داشت. تدوین برنامه کاری طبق منابع در دسترس، منابع مورد نیاز و برآورد زمانی را می‌توان مهم‌ترین وظیفه یک مشاور آی تی دانست.

مهم‌ترین خدمات فناوری اطلاعات

مهم‎‌ترین خدماتی که در حوزه فناوری اطلاعات ارائه می‌شود را می‌توانید در قسمت مقابل مشاهده کنید. 

Network security solutions

ایجاد زیرساخت شبکه و مدیریت آن

نصب تجهیزات سخت افزاری

نصب نرم افزارهای مورد نیاز سازمان

تامین امنیت سایبری

هرکدام از مواردی که در فوق ذکر شد، از خدمات پشتیبانی  it مجموعه تراز نت هستند. بخش سخت افزار مربوط به نصب سیستم‌های سخت‌افزاری و … مربوط می‌شود. خرابی سیستم یا از بین رفتن مواردی که جزء عوامل سخت افزاری به حساب می‌آید، توسط تیم تراز نت رفع می‌شود. البته توجه داشته باشید که خدمات it شامل مدیریت نرم افزارهای مختلف سیستم هم می‌شود.

علاوه بر مباحث نرم افزاری و سخت افزاری، مواردی از جمله امنیت سایبری یا پیاده سازی زیرساخت‌های یک شبکه از سری عواملی است که در خدمات آی‌تی مجموعه تراز نت نقش دارد.

اگر به دنبال اطلاعات دقیق درباره خدمات آی‌تی مجموعه تراز نت هستید، می‌توانید با مشاوره it تراز نت در تماس باشید. مشاور آی تی مجموعه تراز نت سعی کرده است تاکنون به سوالات مشتریان و کارفرمایان عزیز، پاسخگویی کاملی داشته باشد.

شرکت خدمات ای تی ترازنت چه ویژگی‌هایی دارد؟

ترازنت سعی کرده است تا به عنوان یک شرکت خدمات  it تمام خدماتی که در زمینه آی‌تی یا تکنولوژی هستند را در بر بگیرد. این مجموعه با مهندس‌های نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی که دارد توانسته است به مشکلات خیلی از افراد کمک کند و در رفع آن بکوشد. خدمات الکترونیک فناوری اطلاعات ممکن است از عهده هر شرکت یا مجموعه‌ای بر نیاید. لازم است بدانید مجموعه تراز نت بالغ بر ۲۰ سال است که در حوزه خدمات فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند و خدمات مختلفی را در این زمینه ارائه می‌دهد.

ویژگی های خدمات it شرکت ترازنت

شرایط درخواست مشاوره و استفاده از خدمات it مجموعه چیست؟

برای استفاده از خدمات آی‌تی (خدمات فناوری اطلاعات) لازم است از تعرفه، سابقه مجموعه یا قرارداد بدانید. پس از مشاوره آی تی باید قراردادی برای بهتر پیش رفتن روند کار در نظر داشته باشید. قرارداد خدمات it، شامل بخش و مواردی است که در صفحه قرارداد به آن پرداخته‌ایم. در صورتی که علاقه به مطالعه نمونه قرارداد خدمات    it مجموعه دارید، می‌توانید به صفحه ذکر شده مراجعه کنید.

در این فقره سعی شده است تا تعهدات طرفین، خدمات مورد نظر، تاریخ شروع و پایان و تعرفه خدمات it ذکر شود تا مشکلی در ارائه خدمت پیش نیاید.

می توانید از طریق سایت خدمات خود را عنوان کنید یا با کارشناس های تراز نت تماس بگیرید.

هرگونه خدماتی از جمله نرم افزاری، سخت افزاری، نصب یا امنیت سازمان توسط کارشناس های آی تی تراز نت انجام می شود.