مشاوره

خدمات مشاوره شبکه

یکی از مهمترین فعالیت‌ شرکت ارائه دهنده ی خدمات شبکه کامپیوتری ترازنت، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات است، تخصص و دانش شبکه ما یکی از بهترین‌ها در صنعت است. به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره‌وری، تسهیل سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش‌های شرکت‌ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند.

خدمات ما

روش‌های ارائه خدمات مشاوره شبکه

1. خدمات مشاوره شبکه رایگان تلفنی و حضوری

در این روش دریافت خدمات کارشناسان ترازنت به صورت تلفنی راه حل‌های ابتدایی برای رفع مشکل و همچنین پیاده سازی را در اختیار شما قرار می‌دهند. در صورتی که خدمت نیاز به حضور کارشناس داشته باشد، کارشناسان شبکه ترازنت در سریع‌ترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

2. خدمات مشاوره شبکه قراردادی بلند مدت و یا پروژه‌ای

در این روش مشاوره شبکه پس از بررسی اولیه و نیازسنجی دقیق مجموعه شما توسط کارشناسان شبکه ترازنت، مراحل جهت بستن قرارداد انجام می‌شود. بسته به آن که میزان مشاوره شبکه مجموعه شما چه میزان زمان نیاز داشته باشد و همچنین گستردگی آن به چه میزان باشد، قرارداد می‌تواند بلند مدت یا پروژه‌ای به اجرا گذاشته شود.

می‌دانید خدمات مشاوره شبکه ما چگونه ارائه می‌شود؟

1. با شماره‌های شرکت تماس بگیرید و مشکلات خود را با مشاورین ما مطرح نمایید.
2. کارشناسان شبکه ترازنت در صورت امکان به صورت تلفنی و کاملاً رایگان راهکارهای خود را ارائه خواهند داد.
3. در غیر این‌صورت نیاز به بازدید حضوری از شرکت شما خواهد بود، که در صورت تقاضای شما این امر صورت خواهد گرفت.
4. کارشناسان ما از مجموعه شما به صورت حضوری بازدید کرده و تمامی مسائل، مشکلات و جوانب را مورد بررسی قرار خواهند داد.
5. پس از بازدید حضوری، طی جلسه‌ای با مدیران و مسئولان مربوطه، تمامی راهکارها ارائه داده خواهد شد.
کارشناسان مجرب و متخصص ترازنت در زمینه مشاوره خدمات شبکه و کامپیوتر – طراحی و نقشه شبکه – تامین تجهیزات شبکهنصب و راه اندازی شبکه کامپیوتری – نظارت و پشتیبانی شبکه با سابقه‌ای درخشان فعالیت دارند. افتخار ما مشاوره رایگان به تمام ادارات – سازمان‌ها – کارخانجات کوچک و بزرگ دولتی، خصوصی – هتل‌ها و دانشگاه‌ها است.

huumans4.png

خدمات مشاوره شبکه و مشاوران ترازنت

مشاوران شبکه ترازنت، راهکارهای کاملاً تخصصی و بهینه‌ در زمینه خدمات مشاوره شبکه به صورت تلفنی و حضوری به مشتریان خود ارائه می‌دهند تا آن‌ها به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود در بخش فناوری دست یابند. افتخار ما، مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌ها در هر ابعادی چه کوچک و چه بزرگ است، تیم‌های مختلف از جمله مشاوره رایگان خدمات شبکه‌های کامپیوتری، پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، طراحان شبکه، پسیوکاران شبکه، متخصصان امنیت و نصابان دوربین مداربسته و… در کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا با حداقل هزینه و بالاترین سطح کیفیت آماده ارائه خدمات شبکه به شما عزیزان باشند.

چرا انتخاب ما

خدمت شبکه نیاز دارید

• اگر شما به یک تیم مشاوره IT قابل اعتماد نیاز دارید.
• اگر شما می خواهید کاملاً بر روی کسب و کار خود متمرکز باشید، نه بر روی فناوری.
• اگر فکر می‌کنید که سیستم‌های فعلی شما به جای کمک به کسب و کار شما مانع انجام درست فعالیت‌های شما می‌شوند.
• اگر شما نیاز به اطمینان و امنیت بیشتری در شبکه خود دارید.
• اگر شما می‌دانید که خرابی سیستم‌ها و قطعی شبکه هزینه‌های زیادی برای کسب و کارتان ایجاد می‌کند.
• اگر شما می‌‌خواهید مطمئن باشید که از تمامی اطلاعاتتان به صورت دوره‌ای، نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.
• اگر می خواهید تجهیزات سخت‌افزاری و زیر ساخت شبکه خود را ارتقاء دهید.
• اگر می‌خواهید شرکت خود را به محل جدید انتقال دهید.
• اگر می‌خواهید از سرویس‌های نرم‌افزاری برای انجام راحت‌تر امور اداری و یا بالا بردن راندمان کاری پرسنل خود استفاده کنید.
• اگر می‌خواهید بدانید که همیشه تجهیزات و اموال شرکت در چه وضعیتی و موقعیتی قرار دارند.
• اگر می‌خواهید فعالیت کارمندان‌تان را از راه دور زیر نظر داشته باشید.
• اگر می‌خواهید برای رفع خرابی سیستم‌ها و شبکه کمترین زمان اتلاف وقت را در مجموعه خود داشته باشید.
• اگر بر این باور هستید که هزینه‌های پیشگیری از مشکلات در سیستم‌ها و شبکه کمتر از هزینه‌های رفع مشکلات آن است.
• اگر به دنبال گسترش و توسعه کسب و کار خود هستید اما هزینه‌ها و نیازهای آن را در زمینه فناوری نمی‌دانید.
• اگر شما می‌دانید که فناوری ابزاری بسیار مؤثر برای پیشرو بودن در هر کسب و کاری است.
• اگر نیازمند تیم حرفه‌ای و متخصص برای نظارت و مدیریت پروژه‌های IT خود هستید.

در شرکت‌های مشتریان ما به طور متوسط در حدود 10 تا 100 کارمند (حداکثر 300 نفر) فعال هستنند و از نظر تجهیزات کامپیوتری، به صورت میانگین به 80 دستگاه کامپیوتر (حداکثر 200 دستگاه) تجهیز است. مشتریان ما در حوزه کسب و کار خود بسیار قوی و حرفه‌ای عمل می‌کنند. آن‌ها سرویس‌های حرفه‌ای در حوزه IT و شبکه نیاز دارند و به همین دلیل ما را انتخاب کرده‌اند. ما توانایی برآورده کردن نیازهای آن‌ها را در شبکه و IT داریم. چون ما بهترین متخصص در این زمینه هستیم.
ما به طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها و صنایع مختلف در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ سرویس‌دهی می‌کنیم. شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی، نهادها، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز خدماتی و غیره.

huumans3-1.png

ارتیاط با ما

برای خدمات مشاوره شبکه با ما تماس بگیرید!

تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از میدان ونک، خیابان فوزی (هفتم)، پلاک 4، طبقه 6، واحد 12

021-58452000

Info@Taraznet.Com

ایران - تهران

انواع خدمات مشاوره شبکه

Network consulting عبارتی است که این روزها زیاد از آن استفاده می‌شود؛ مشاور خدمات شبکه کیست؟ مشاوره شبکه شامل چه مواردی می‌شود؟ مشاوره شبکه خود دارای انواعی از خدمات است. وابسته به نوع نیاز خود می‌توانید یکی از دو نوع خدمات مشاوره حضوری شبکه و یا مشاوره غیر حضوری شبکه را انتخاب کنید.

مشاوره غیر حضوری شبکه

کارشناسان ترازنت با استفاده از دانش فنی خود و همچنین تجربه کسب کرده در پروژه‌های متعدد شما را در زمینه طراحی، اجرا و پیاده سازی شبکه راهنمایی می‌کنند.

مشاوره حضوری شبکه

با اعزام کارشناس و مشاوره حضوری به محل پروژه به درستی از ویژگی‌ها و همچنین نیازهای شبکه باخبر شوید. ارائه نقشه دقیق پیاده سازی شبکه، کاهش هزینه‌های اجرای شبکه و راه اندازی شبکه بدون عیب و نقص از جمله ویژگی‌های این روش استفاده از خدمات شبکه است.

مشاوره راه اندازی شبکه

مشاوره و اجرای شبکه یکی از اصلی‌‌ترین تخصص‌های ترازنت است. در این خدمت مشاور شبکه قبل از راه اندازی شبکه با توجه به زیر ساخت و همچنین نیاز مجموعه شما اقدام به پلن کردن نقشه شبکه می‌کند و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی شبکه را لیست می‌کند. هرچه مشاور شبکه در این مرحله با دقت بیشتری مراحل را پیش ببرد، در آینده شبکه نیاز به هزینه نگهداری و همچنین توسعه کمتری خواهد داشت.

مشاوره توسعه شبکه کامپیوتری

شبکه‌های اجرا شده عموما پس از چندین سال در صورتی که مجموعه بزرگ‌تر شده باشد و یا قرار باشد امکانات بیشتری در شبکه به اجرا درآید نیاز خواهد بود که یک مشاوره شبکه نظر خود را نسبت به توسعه پذیری شبکه اطلاعاتی بیان کند. شرکت ترازنت با راه اندازی و مشاوره بیش از هزاران شبکه در سراسر کشور در حال حاضر به یکی از برترین مشاوران شبکه در ایران تبدیل شده است.

مشاوره ساخت اتاق سرور

طراحی و ساخت سرور یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که هر شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه باید به خوبی بتواند از پس آن برآید. شرکت ترازنت در حال حاضر از مشاوره تا طراحی و ساخت اتاق سرور را انجام می‌‌دهد.

مشاور شبکه کیست؟

به کسی مشاوره شبکه گفته می‌شود که توانایی ارائه راهکار برای پیاده سازی، بستر سازی، خرید تجهیزات و … در رابطه با شبکه را داشته باشد. به نوعی می‌توان گفت که شخص مشاور شبکه کارشناس شبکه‌ای است که میزان زیادی تجربه در رابطه با پیاده سازی شبکه دارد.

مشاور شبکه به صورتی با ارائه مشاوره اصولی و درست هزینه‌های اجرای یک شبکه را به حداقل می‌رساند.

وظایف مشاور شبکه چیست؟

مشاور شبکه کسی است که توانایی ارائه راهکارهای اصولی برای به نتیجه رساندن شبکه را داشته باشد. یک مشاور شبکه با تجربه باید این توانایی را داشته باشد که قبل از اجرای شبکه تا زمان عیب یابی شبکه بتواند راهکارهای خلاقانه برای کاهش هزینه‌های پیاده سازی شبکه و همچنین استفاده بهینه‌تر از شبکه ارائه دهد.

 • بررسی و نیازسنجی شبکه و تشکیل RFP اولیه شبکه
 • طرح ریزی و ارائه نقشه شبکه
 • مشاوره اجرای شبکه
 • مشاوره عیب یابی و دیباگ شبکه اجرا شده
 • مشاوره در زمینه خرید تجهیزات جدید شبکه
 • مشاوره در زمینه ارتقاء زیر ساخت شبکه
 • مشاوره شبکه در زمینه پیاده سازی تجهیزات سیسکو
 • مشاوره شبکه در زمینه پیاده سازی تجهیزات مایکروسافت
 • مشاوره در زمینه خرید تجهیزات پسیو شبکه
 • مشاوره در زمینه راهکارهای امنیتی شبکه

برون سپاری مشاوره شبکه یا استخدام مشاور شبکه؟

وابسته به آن که وسعت شبکه شما به چه میزان است، روش مدیریت و استفاده از خدمات مشاوره شبکه می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال برای پشتیبانی و مشاوره یک شبکه بزرگ نیاز است که یک مشاور شبکه خبره را استخدام کنید اما برای شرکت‌های کوچک که تنها یک شبکه کوچک تا متوسط دارند استفاده از خدمات مشاوره دورکار یا همان مشاوره به صورت برون سپاری بهتر خواهد بود.

مشاوره شبکه‌های کامپیوتری با ترازنت

مجموعه مشاوره شبکه ترازنت به دلیل ارائه راهکاری خلاقانه و همچنین بهره مندی از نیروی متخصص فنی در زمینه‌های مختلف در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های ارائه مشاوره شبکه در تهران و ایران شناخته می‌شود. برای دریافت خدمات مشاوره شبکه ترازنت می‌توانید با شماره‌های ما تماس حاصل کنید.

قیمت خدمات مشاوره شبکه

نرخ خدمات مشاوره شبکه به عوامل مختلفی وابسته است. وابسته به آن که گستردگی شبکه شما به چه میزان باشد و همچنین نیاز به چه نوع مشاوره شبکه‌ای داشته باشید هزینه خدمات مشاوره شبکه متفاوت خواهد بود. در حالت کلی می‌توان گفت که بهای خدمات شبکه به عواملی مختلفی از قبیل موارد زیر وابسته است.

 • میزان بزرگی شبکه اجرا شده
 • میزان تخصص مشاور شبکه
 • مدت زمان مورد نیاز مشاوره شبکه
 • میزان خدمات مشاوره تخصصی شبکه
 • مشاوره، طراحی و راهکارهای شبکه

مشاوره شبکه کامپیوتری، اجرا، برنامه ریزی و مشاوره شبکه تنها بخشی از فعالیت‌‌های ترازنت است. به دنبال مشاوره شبکه و طراحی شبکه هستید؟ ترازنت با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه مشاوره‌ پروژه‌های بین المللی آماده ارائه خدمات متنوع شبکه است.

قرارداد مشاوره شبکه

یک قرارداد مشاوره شبکه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. بخش‌هایی مانند

 • مدت زمان مشاوره شبکه
 • میزان دستمزد مشاور شبکه
 • خدمات قابل ارائه در مشاوره شبکه
 • شرایط ویژه ارائه خدمات شبکه
 • شرایط لغو قرارداد مشاوره شبکه
 • و …