آیا با تلفن ثابت اینترنتی آشنایی دارید؟ تلفن اینترنتی چه ویژگی‌‌هایی دارد؟ خرید ویپ در تهران (buy voip in tehran) چه مزایایی نسبت به سایر راهکارها و سیستم‌های تلفنی دارد؟ خرید و سفارش سرویس ویپ در هر شهری موردنیاز است. شهر تهران یکی از شهرهایی است که نیاز افراد شاید بیشتر از دیگر شهر ها باشد. ترازنت سعی کرده است تا در اکثر شهرها خدمات سرویس ویپ را ارائه دهد.

با خرید Voip که مخفف  Voice Over Internet Protocol است امکان استفاده کردن از اینترنت را به‌منظور مکالمات تلفنی برای شما فراهم می‌کند. در واقع توسط سیستم‌های اطلاعاتی IP، صدا از طریق اینترنت ارسال می‌شود. این تلفن در مقایسه با تلفن‌های سنتی که خطوط سیم دارند از فناوری دیجیتال برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند. به همین منظور از سخت‌افزارهای شتاب‌دهنده برای این کار بهره می‌برند. 

شبکه‌های مبتنی بر IP ویپ بر روی شبکه سازمانی، عمومی، خصوصی، بی‌سیم و کابلی و تمام شبکه‌ها قابل‌اجرا خواهد بود. واژه‌ای به نام اینترنت تا سی‌سال پیش وجود خارجی نداشت. ارتباط محاوره‌ای تنها از طریق شبکه‌های عمومی تلفن امکان‌پذیر بود. اما چند سالی که از آمدن اینترنت می‌گذرد تحولی عظیمی را شاهد بودیم که با استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی به گفتگو با یکدیگر می‌پردازیم. همه اینها در سایه تکنولوژی Voip گسترش‌یافته و همه ارتباطات را تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

ویپ چگونه کار می‌کند؟

ویپ صدای دیجیتال شده را در بسته‌های اطلاعاتی قرار می‌دهد و پس از اینکه ارسال شده در مقصد دوباره به صدا تبدیل می‌شود. وقتی اطلاعات را با فرمت دیجیتال ذخیره کنید روی آنها کنترل بهتری را می‌توان داشت. سیستم ویپ از بسته‌های اطلاعاتی IP که شامل یک هدر برای کنترل ارتباطات و یک Playload برای مبادله به‌منظور حرکت کردن در شبکه و رسیدن به مقصد استفاده می‌کند.

مزایای خرید ویپ در تهران

مزایای خرید ویپ نسبت به تلفن‌های سنتی این است که در زمان استفاده از خطوط تلفن سنتی کاربران باید هزینه زمانی که با آن مکالمه را انجام داده‌اند را بپردازند و هرچه زمان بیشتر شود هزینه آن هم بالاتر می‌رود. علاوه بر اینها نمی‌توانید هم‌زمان با چند نفر مکالمه داشته باشید. 

اما در سیستم ویپ هر زمان و با هر شخصی می‌توان مکالمه داشت. فقط کافی است در آن مقطع زمانی افرادی که می‌خواهید با آنها مکالمه داشته باشید به اینترنت وصل باشند. مکالمه هم توسط تلفن ویپ تا زمان دلخواه شما ادامه دارد بدون اینکه هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید. همچنین به طور هم‌زمان می‌توان با چندین نفر مکالمه داشت و داده‌های تصویری، ویدئویی و نموداری را ارسال کرد.

خطوط تلفن سنتی را اگر بر مبنای فیبر نوری در نظر بگیریم در چنین حالتی مکالمات با سرعت 64 گیگابایت در ثانیه منتقل می‌شود. در این حالت وقتی یکی از طرفین صحبت می‌کند طرف مقابل گوش می‌دهد. یعنی در این زمان تنها نیمی از ارتباط برقرار است. اما در سیستم ویپ بسته‌های دیجیتالی که فقط حاوی مکالمات طرفین است را روی خطوط تلفن ارسال کرده و از ارسال پیوسته داده که شامل سکوت بین مکالمه و کل زمان آن جلوگیری خواهد شد.

هزینه پایین و راه‌اندازی سریع نیز از دیگر مزایای خرید ویپ در تهران خواهد بود. همچنین هر کسب‌وکاری در هر موقعیت مکانی می‌تواند تماس‌های خود را مدیریت کند. پس اگر شما یک کسب‌وکار نوپا را براه انداخته‌اید و می‌خواهید به‌جای هزینه‌های چندمیلیونی با خرید خط اینترنتی و سرویس Voip نیازتان را برطرف کنید بهترین گزینه خرید ویپ خواهد بود.

سرویس Voip چه امکاناتی دارد؟

امکانات زیادی با خرید ویپ به تلفن شما اضافه خواهد شد که بسیاری از آنها برای نگه‌داشتن مشتری و مدیریت تماس‌ها کاربرد دارد. تعدادی از این امکانات را در این بخش در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بهتر بتوانید انتخاب کنید:

 • صف تماس
 • منشی گویا
 • عدم نیاز به سخت‌افزار
 • تلفن گویا
 • انتقال تماس
 • نوبت‌دهی تلفنی
 • مالکیت همیشگی خط تلفن
 • تماس دوطرفه
 • انتخاب شماره دلخواه
 • ضبط صدا برای مدت طولانی
 • Voice Mail
 • امکان گزارش گیری تمامی تماس‌های کارمندان

این موارد تنها تعدادی از امکانات عمومی سرویس ویپ است. اگر موارد دلخواهی هم داشتید می‌توانید آن را اجرا کنید.

سرویس ویپ تهران

چگونه باید خط تلفن اینترنتی را خریداری کنیم؟

برای خرید ویپ در تهران و یا خرید خط اینترنتی نیازی به مراجعه به مراکز مخابراتی و طی‌کردن مراحل وقت‌گیر و انتظار برای سیم‌کشی مانند خط تلفن ثابت نیست. هر شخصی چه حقیقی و چه حقوقی می‌تواند در هر کجای ایران که زندگی می‌کند برای مالکیت خط تلفن می‌تواند اقدام کند.

پس اگر در یک شهر به‌غیراز تهران زندگی می‌کنید به‌راحتی می‌توانید یک خط تلفن ثابت از تهران را بخرید. این خط تلفن توسط اپراتورهای مخابرات ارائه می‌شود و روی سرشماره 9 شهری قابل‌واگذاری است. با خرید خط تلفن اینترنتی شما از خرید خط تلفن ثابت، خرید و نصب دستگاه‌های پیچیده و پرهزینه سانترال، اجاره دفتر کار و حتی استخدام منشی بی‌نیاز خواهید شد.

چرا باید از سرویس ویپ استفاده کنیم؟

خرید سرویس ویپ امکانات متعدد و مختلفی را به کاربران می دهد. شاید بتوان گفت که راحتی در ارتباطات و مکالمات شمارا به راحتی به ارمغان خواهد آورد. خرید سیستم ویپ به خصوص برای کسب و کار های تهران می تواند گزینه خوبی در راستای راحت تر کردن ارتباطات آنها باشد. در این بخش می‌خواهیم به بررسی مهم‌ترین عواملی که ما را ترغیب خواهد کرد تا از سیستم ویپ استفاده کنیم اشاره خواهیم کرد.

امکان راحت جابه‌جایی:

اگر کسب‌وکار شما طوری است که از موقعیت اجاری استفاده می‌کنید و بعد از خرید خط‌های تلفن سنتی و جا افتادن آن در بین مشتریان خود مجبور به جابه‌جایی هستید و ازدست‌دادن خط ثابت نتیجه منفی بر روی کسب‌وکار شما دارد در خوش‌بینانه‌ترین حالت اگر شرکت مخابراتی در منطقه شما باشد می‌توانید درخواست جابه‌جایی دهید. اما با خرید ویپ در تهران استفاده از آن بعد جابه‌جایی به‌راحتی صورت می‌گیرد. حتی بین شهرها هم اگر تغییر مکان دهید بازهم بی‌نیاز از درخواست دادن خواهید شد.

عدم محدودیت کانال و تعداد خطوط:

در سیستم‌های قدیمی اگر شما در محل کار خود با تلفن مکالمه داشته باشید و کارمند دیگر هم نیاز به تلفن داشت باید یک خط جدید هم برای او تهیه می‌شد. یعنی اگر در محل کسب‌وکار شما اگر صد کارمند نیاز به مکالمه هم‌زمان داشته باشند باید به این تعداد درخواست خط تلفن می‌دادید که هم بسیار هزینه برخواهد بود و هم اینکه چنین چیزی امکان مخابراتی نداشت.

برای حل چنین مشکلی خرید ویپ بهترین راه‌حل خواهد بود. با تهیه یک خط ویپ هرچند کانالی که نیاز داشته باشید را می‌توان تهیه کرد و با همان شماره و سرویس تمام کارمندان هم‌زمان می‌توانند تماس ورودی و خروجی برقرار کنند. پس با خرید ویپ در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و مدیریت بهتری را روی تماس‌ها خواهید داشت.

یکپارچگی خطوط و مدیریت آسان:

اگر تعدادی خط ویپ و دیجیتالی دارید نیازی به پرداخت هزینه بین کارمندان نیست بلکه به‌صورت رایگان و با گرفتن شماره داخلی موردنظر می‌توانید مکالمات خود را انجام دهید.

در این مطلب با ویپ و مزایا و ویژگی‌های آن آشنا شدید. پس اگر قصد خرید ویپ از تهران را دارید کافی است از طریق سایت ترازنت اقدام نمایید و از قابلیت‌های خوب آن بهره‌مند شوید.

سرویس دهی ویپ در تهران به چه شکل توسط ترازنت صورت می گیرد؟

سرویس دهی ویپ مجموعه ترازنت به صورت کلی و جامع پیاده سازی می شود.

سرویس ویپ برای چه کسب و کارهایی در تهران موردنیاز خواهد بود؟

خرید ویپ برای کسب و کارهایی که نیاز به ارتباط و تماس های مکرر دارد، موردنیاز است.